Film önerileri


En iyi filmler
Black film izle(2005)


2005 yapıtı güzel 1 hint/amerikan filmi izleyin.hayatını karanlıkta yaşamaya mahkum sağır ve kör bir kızın, öğretmeni sayesinde hayatın abecesini öğrenmesinin konu edildiği; dram yönünün sömürülmeyip sadece ortaya konulduğu, sürükleyici ve izlenesi 1 eser. kızlarına belli kalıpların içerisinde baktıkları için başarılı olamayan 1 aileye, öğretmen bakış açısının bolluğu ile karşılık veriyor ki bu sayede imkansızı-bu da asla öğrencisine öğretmediği bir kelime- başarıyor.

Black filminin 2013 yılında Türkiye'de Benim Dünyam adıyla bir yeniden çevrimi gösterime girmiştir.

Pi izle(1998) 
1 matematik dehasi olan Max sorunlu 1 kisilige sahiptir ve insan hayatinin belki de en önemli bulusuna ulasmak üzeredir. Son on yil boyunca sayisal olarak tabiatin bir kodlanma sistemine sahip oldugunu kesfetmis lakin bunu çözmeyi basaramamistir.Her sey ama her sey onu 1 tek sonuca götürmektedir. Ulastigi sonuç onu daha büyük kaoslara bunun da ötesinde problemin merkezi olarak kendine yöneltmektedir.En iyi buldugu sir için belki de insanlar 11lerini bile öldüreceklerdir. Bunu herkesten saklamalidir. Max zincirin ilk halkasi olan kodu kirmayi deneyerek bu riski yok etmeye karar verir.

Taare Zameen Par - Her Çocuk Özeldir(2007)
Harfleri sayıları algılama problemi yaşayan bir çocuğun çevresi ve ailesi tarafından tembel geriakıllı muamelesi görür. Çalışmayı öğrenebilmesi için yatılı okula verildikten sonra resim öğretmeni ile değişen yasamı ve başarısını anlatan bir film.

Stock And Two Smoking Barrels - Ateşten Kalbe, Akıldan DumanaLock(1998)
Eddy ve arkadaşları ellerindeki 100.000 paundu değerlendirmek için kumara yatırırlar. Aralarında en kurt oyuncu eddy olduğu için arkadaşları masaya onu yollarlar. ama masada herşey çoktan ayarlanmıştır. Eddy oyunun sonunda Hatchet Harry'e yarım milyon paund borçlanır. Bu borcu 1 hafta içerisinde ödemelidir yoksa Hatchet Harry'nin parmaklarını keseceğini biliyordur. Bu uğurda arkadaşlar parayı bulmak için 1 dizi komik olaya karışırlar. Hatta bunlardan birinde Eddy'nin babasının antika tüfeği ile soygun yapmaya kalkarlar. gel gör ki hepsinde başarısızlığa uğrarlar. lakin ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmemektedirler.

Scent of a Woman - Kadın Kokusu(1992)
Özel 1 kolejde okuyan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan kör bir adama, bakıcılık yapmaya razı olur ama iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. website Çünkü Emekli Albay Frank Slade' in haftasonu için çok özel 1 planı vardır.

Bu plana New York'a yolculuk, kadınlar, iyi filmler 1 yemek, 1inci sınıf şarap, tango, limuzin ve ne yazık ki, bir de 45' lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie' yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur. Charlie, bir yandan okulda tanıklık etmek zorunda olduğu bir soruşturmayla uğraşmak, diğer yandan Albay'ın her zaman yanında olup dediklerini yapmak zorundadır.

Al Pacino bu rolüyle kariyerinin ilk ve tek Oscar ödülünü kazanmıştı.

American History X - Geçmişin Gölgesinde(1998)
Derek Vinyard, babası zenciler tarafından öldürülen bir Neo-Nazi'dir. 1 gün arabasını soymaya çalışan üç zenciyi acımasızca öldürür ve tutuklanarak hapise gönderilir. Derek, hapiste kaldığı sürede ırkçı düşüncelerini sorgulamaya başlar ve iyilikle kötülüğün her ırkın içinde varolduğunu farkeder. Kardeşi Danny de ırkçı fikirler taşımaktadır ve yaşadıklarından ders alan Derek, hapisten çıkınca Danny'ye doğru yolu göstermeye çalışacaktır.

The Butterfly Effect - Kelebek Etkisi(2004)
Çocukluğundan gelen korkunç hatıralarıyla mücadele etmek zorunda kalan genç 1 adam zaman içinde geçmişe yolculuk yapabildiğini ve olayları değiştirebildiğini keşfeder. Ne var ki her değişiklik hem kendi yasamını hemde çevresindeki insanların hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Üstelik de çoğu zaman beklenenin tam aksine!

Film izle Aynı Seride Bulunan Filmler

Kelebek Etkisi (2004)

Kelebek Etkisi 2(2006)

Kelebek Etkisi 3(2009)

Warrior - Savaşcı(2011)
Alkolik bir boksör eskisinin oğlu Tom Conlon evine döner ve çeşitli dövüş sporlarının 1 arada bulunduğu 1 turnuva için babası tarafından hazırlanmaya başlar. Bu turnuva onu abisiyle karşı karşıya getirecek tir.The Man from Earth izle - Dünyalı izle(2007)
yalnız böyle bir filmin türkiye'de çekildiğini düşündüm de düşünemedim. muhtemelen çekilirken seti falan basılır, oyuncular bıçaklanır, yaralanır, film bir şekilde çıksa bile yayınlayan sinemalara saldırılar yapılır, oyuncuları sürekli tehditler alır, yönetmenin evi falan yakılır bişiler olurdu.
Love Actually - Aşk Her Yerde(2003)
Notting Hill ve Bridget Jones's Diary'nin yapıtcılarından romantizm rüzgarları. birbirinden ünlü oyuncuları ve olağanüstü müzikleriyle film izle uzun süre akıllardan çıkmayacak. Beklenmedik, heyecanlı, karşılıksız, tutkulu, uygunsuz, engellenemez, anlatılamaz...Noele'e tam 1 hafta kala Aşk Her Yerde. Karı-koca, sevgili, baba-oğul, rock yıldızı ve menajeri arasında 11inden farklı tam on hikayenin içinde.